Огласна табла

ПОРТАЛ НАШИХ ТРЕНУТНИХ ДОГАЂАЈА У ВАЖЕЋОЈ ШКОЛСКОЈ ГОДИНИ

(као огласна табла у ходнику школе) ....

ПРОЧИТАТИ У ПОТПУНОСТИ ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ !
 Потребно је да приложени допис, без одлагања, учините доступним свим родитељима/законским заступницима, при чему
треба искључити као могућност родитељске састанке у школи и окупљање родитеља ради информисања.
Сугеришемо да одељењске старешине буду носиоци ове активности и да се искористе све могућности посредне
комуникације (мејлови, Viber, школски сајт, телефонски разговор и друго), а по потреби да се обавештење постави и
на улазна врата школе и спољашњу огласну таблу.
 ПРОЧИТАТИ И ОВA УПУТСТВA У ЦЕЛОСТИ: Настава на даљину у вандредном стању и Додатна упутства школама у вези са планирањем и остваривањем образовно-васпитног рада на даљину, као и Обавештење о измени Правилника о каленадру образовно васпитног рада основне школе за школску 2019/2020
ОБАВЕШТЕЊА КОЈА СЕ ОДНОСЕ НА ЕМИТОВАЊЕ ЧАСОВА НА РТС КАНАЛ 3 И РТС ПЛАНЕТА, КОЈА СЕ ЗВАНИЧНО ДАЈУ ОД МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ ПОГЛЕДАТИ НА АДРЕСИ: www.rasporednastave.gov.rs
 РАСПОРЕД ЧАСОВА НА ОСНОВУ ПРОГРАМСКЕ ШЕМЕ РТС 2, РТС 3 И РТС ПЛАНЕТА:
МЛАЂИ РАЗРЕДИ:

СТАРИЈИ РАЗРЕДИ:
УКОЛИКО НЕМАТЕ КАНАЛ РТС 3 МОЖЕТЕ ГА ПРОНАЋИ НА СТРАНИЦИ: https://rtsplaneta.rs/ НА КОМЕ СЕ МОЖЕТЕ РЕГИСТРОВАТИ ПОМОЋУ ФЕЈСБУК НАЛОГА ПРИ ЧЕМУ СЕ ДОБИЈА  БЕСПЛАТАН ПРИСТУП РТС 3 И РТС ПЛАНЕТА ПРОГРАМСКОМ САДРЖАЈУ.
ФОРМИРАЈТЕ ГРУПЕ НА ВИБЕРУ, ФЕЈСБУКУ ПРЕКО ВАШЕГ ОДЕЉЕНСКОГ СТАРЕШИНЕ ДА БИ СЕ ДОГОВОРИЛИ СА НАСТАВНИЦИМА О НАЧИНУ КОМУНИКАЦИЈЕ И ДАЉЊЕМ ОДВИЈАЊУ НАСТАВЕ И ИЗРАДЕ ЗАДАТАКА, ЗА КОЈЕ ЋЕ ТЕ КАСНИЈЕ ДОБИЈАТИ ОЦЕНЕ.

Моле се сви наставници који имају потребу за чешћим обавештењима ученика о потребним догађајима и променама истих у оквиру свог предмета, да благовремено своје информације припремељене у програму WORD, шаљу администраторима сајта, ради сталног информисања деце и родитељима.

ХВАЛА !