ПРЕЗЕНТАЦИЈА О НАСИЉУ

Превенција насиља је за нашу школу тема од изузетног значаја и њој посвећујемо пажњу током целе године организовањем различитих активности на нивоу школе укључивањем што већег броја ученика, наставника и родитеља и сарадњом са релевантним институцијама. Сматрамо да је истицање значајних међународних датума посебно значајно због развијања свести код ученика о постојању проблема насиља у целом свету и важности трагања и едукације за решавање тог проблема. Потребно је о томе причати и охрабривати ученике да пред вршњачким насиљем не затварају учи и да знају кога треба да обавесте и како да реагују у тим ситуацијама.

Презентација која прати активности реализације програма заштите од насиља, злостављања, занемаривања, спречавања дискриминације и њихове превенције у нашој школи можете погледати на следећој адреси: https://sway.office.com/s/s0KpLjQ5d5MIs9I7/embed

НОВИ ПОЧЕТАК У ШКОЛСКОЈ 2021 / 2022. ГОДИНИ

ПОСЛЕ МАЛО ДУЖЕ ПАУЗЕ СВИ УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ ПОНОВО КРЕЋУ У НОВЕ ПОБЕДЕ И НОВА ОТКРИЋА, ЗАЈЕДНО У ШКОЛСКИМ КЛУПАМА И ДВОРИШТУ, 45 МИНУТА СА СВИМ ОДМОРИМА У НАДИ ДА ЋЕ СВЕ ОВО ТРАЈАТИ ТОКОМ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ. СРЕЋНО !!!

Аутобуски превоз

03:26  09:10  13:50  18:30
 05:50  10:30  15:10  19:50
 06:50  11:30  16:10  20:50
 08:10  12:50  17:30  23:11

Обреновац - АС Скела

Ђачки превоз

За месец септембар следећи распоред:

12,00 Скела школа – Ворбис – Нешића крај, Маркулићи, Ромско насеље – Врови,Ратари, Маркулићи, школа Скела,   насеље ТЕНТ Б – Радничко насеље – Гола бара – код Марића – Центар (школа  Ушће) – Лелићи – Ђотуновића крај – Млин – Ворбис - Аврамовац – Палеж – школа Скела

18,30 Скела школа –Палеж, Аврамовац, Ворбис, насеље ТЕНТ Б – Радничко насеље – Гола бара – код Марића – Центар (школа  Ушће) – Лелићи – Ђотуновића крај – Млин – Нешића крај, Маркулићи –– Врови – Ромско насеље – Ратари

ОБАВЕШТЕЊЕ У ВЕЗИ ПРИЈАВЕ ЗА ДОДЕЛУ/РЕФУНДАЦИЈУ СРЕДСТАВА ЗА КУПОВИНУ УЏБЕНИКА ЗА ПРВИ И ДРУГИ РАЗРЕД

Поштоване колегинице,
Молимо вас да са посебном пажном прочитате овај мејл-упутство и преузмете обавезу да о свему обавестите све родитеље првог односно другог разреда о роковима и начинима пријављивања.
Већ смо вам доставили путем мејла допис Школске управе у вези упутства за пријављивање родитеља за доделу-рефундацију средстава за куповину уџбеника намењених ученицима првог и другог разреда и школа је у ту сврху издавала потврде ученицима.
Упутством су била предвиђена два начина за пријављивање:
1. достављање пријаве путем поште на адресу: Фондација за младе таленте, Трг Николе Пашића 6,11000 Београд, са пратећом документацијом (очитаном л. картом, фотокопијом картице текућег рачуна, потврдом ученика и изјавом о сагласности обраде личних података).
2. електронским путем на сајту Фондације за младе таленте града Београда на адреси: www.fondzamladebeograd.rs, с тим да се у том случају сва документација мора скенирати и прикачити уз електронску пријаву на сајту.
Крајњи рок подношења пријаве је 30.9.2021. године.
У школи ће се сутра 26.8.2021. годне у периоду од 07,30 до 12,30 бити пружана помоћ родитељима у поступку подношења електронских пријава.
Уколико родитељи желе документацију да пошаљу путем поште, морају преузети и отштампати образац пријаве са сајта фондације или из прилога овог мејла или одштампан у школи.
У школи ће сутра 26.08.2021. године у наведеном периоду дежурати и пружати техничку помоћ родитељима следеће колеге:
- педагог школе Бојана Мићаловић и информатичар Горан Мићић, Јадранка Вићентић, секретар школе
 ЗА РОДИТЕЉЕ КОЈИ ПРИЈАВУ НЕ ПОДНОСЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ПОТРЕБНО ЈЕ ДА СЕ ПОПУНИ СЛЕДЕЋИ ОБРАЗАЦ: КЛИКНИТЕ ОВДЕ ДА ПРЕУЗМЕТЕ ОБРАЗАЦ